Laboratorium wiedzy
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 –...
E-mail: kursy@laboratoriumwiedzy.pl
Strona www: https://www.laborato...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Nauka do matury w domu nie jest łatwa. Dużo rzeczy rozprasza młodych ludzi, źle organizują oni swój czas, chcą zrobić dużo rzeczy na raz, przez co spada ich motywacja. Wcale tak nie musi być. Laboratorium Wiedzy to miejsce, gdzie przygotowanie do matury czy egzaminu ósmoklasisty przebiega w sposób zorganizowany, przez co nauka jest skuteczna.

Nauczyciele pracujący w Laboratorium Wiedzy

Nauczyciele, którzy są pracownikami Laboratorium Wiedzy mają duży zasób wiedzy dotyczącej samej budowy egzaminów, zadań jakie się na nich pojawiają i trudności, jakie sprawiają one uczniom. Kursy przed maturą organizowane są z prawie wszystkich przedmiotów, natomiast te przed egzaminem ósmoklasisty obejmują język polski, matematykę i język angielski.

Kursy z przedmiotów maturalnych

Kursy przygotowujące do egzaminów w Laboratorium Wiedzy odbywają się w centrum Krakowa, dlatego z każdego miejsce można tam dotrzeć komunikacją miejską. Lokalizacja wpływa też na fakt, że dzięki położeniu blisko rynku chce się tam przychodzić. Zajęcia nie wymagają posiadania i przynoszenia własnych podręczników.

Materiały dostarczone przez nauczycieli

Każdy z kursantów może mieć inaczej prowadzone lekcje w swojej szkole, dlatego by to ujednolicić nauczyciele w Laboratorium Wiedzy dostarczają własne materiały. Wiedza jest sprawdzana kartkówkami i sprawdzianami dlatego uczniowie mogą zobaczyć czy robią postępy w nauce do egzaminów. Regularne kontrolowanie poziomu wiedzy jest ważne, bo pozwala ocenić skuteczność nauki i pokazuje jak blisko celu znajduje się uczeń.

Uczniowie zdecydowani na skorzystanie z kursów organizowanych przez Laboratorium Wiedzy (intensywnych bądź standardowych) powinni zajrzeć na stronę internetową laboratoriumwiedzy.pl lub skontaktować się z jego przedstawicielami: (12) 422 – 00 – 75; kursy@laboratoriumwiedzy.pl.

Wyświetleń: 378
Komentarze