Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12) 422 - 12 -...
Telefon komórkowy: 690-583-779
E-mail: dyrekcja@prywatna-szkola5.pl
Strona www: http://www.prywatna-...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie to placówka oświatowa, która zapewnia swoim uczniom gruntowną edukację i rozwój. Wybór szkoły, która wpłynie pozytywnie na wzrost kompetencji młodego człowieka, pozwoli mu poznać czym się interesuje i w, którym kierunku chciałby podążać. Już na tym etapie dziecko poznaje swoje umiejętności, talenty i zdolności. Poszukuje swojej drogi i szkoła podstawowa służy temu, by to wspierać.

Wysoki poziom nauczania

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 powstała w 2007 roku w wyniku przekształcenia gimnazjum w szkołę podstawową podczas ostatniej reformy edukacji. Kadra nauczycielska z dużym doświadczeniem gwarantuje wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do każdego dziecka. Oprócz tego do zalet można zaliczyć kameralne klasy, bliską współpracę z rodzicami i bogatą ofertę zajęć dodatkowych, zwiększoną liczbę godzin z przedmiotów obowiązkowych. Walory edukacyjne to również nauczanie informatyki i języków obcych na najwyższym poziomie. Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie gwarantuje wsparcie dziecięcych talentów oraz troskę o ich rozwój fizyczny, duchowy i kulturalny.

Wyjazdy i wycieczki

Dniami, które szczególnie pamiętamy z czasów szkolnych są wycieczki, zielone szkoły i wyjazdy. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie organizuje dla swoich uczniów niezapomniane wyjazdy zagraniczne, dzięki którym dzieci poznają nowe miejsca i kulturę innych krajów, integrują się i gromadzą wspomnienia na całe życie. Fotorelacja z tych wydarzeń znajduje się na stronie internetowej prywatna-szkola5.pl.

Kontakt

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 powinny odwiedzić jej stronę internetową - prywatna-szkola5.pl i poczytać więcej o jej misji i zasadach rekrutacji. Warto również osobiście odwiedzić placówkę przy ul. Sławkowskiej 20, najpierw umawiając się na spotkanie (tel. 12 422 – 12 – 91; email: dyrekcja@prywatna-szkola5.pl).

Wyświetleń: 308
Komentarze