Prywatne Przedszkole w Gorzkowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-012 Wieliczka
Gorzków 64
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 603 - 283 - 733
Strona www: http://www.przedszko...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Prywatne Przedszkole w Gorzkowie koło Wieliczki to miejsce praktykujące tradycyjny model wychowania. Duże znaczenie rodziny w rozwoju dziecka uznaje za bardzo ważne i kładzie wyraźny nacisk na współpracę z rodzicami maluszków. Nie wyklucza się to ze staraniem o autonomię każdego podopiecznego i stwarzaniem mu warunków do prawidłowego rozwoju jego osobowości.

Przyjazna atmosfera

Dyrekcji i wychowawcom Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie zależy na tym, żeby każde dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie. Mały człowiek otoczony życzliwością i miłością lepiej się rozwija. Przedszkole ma swój własny plac zabaw, który wyposażony jest w ciekawe zjeżdżalnie i huśtawki dla dzieci. Maluchy zabierane są na spacery, w ich czasie mogą poznawać piękno przyrody. Wczesną zimą szukają oznak wiosny, a jesienią otrzymują dawkę ruchu na świeżym powietrzu i zbierają kolorowe liście i kasztany. Dodatkowymi atrakcjami, na jakie można liczyć, zapisując swoją pociechę do tej placówki, są zajęcia rozwijające różne talenty - taneczne, plastyczne i teatralne. Rozwijają one świetnie wyobraźnię.

Jak przebiega dzień w przedszkolu?

Na stronie internetowej placówki prezentowany jest szczegółowy rozkład dnia przedszkola. Dzięki niemu rodzice mogą dowiedzieć się, co w jakim momencie robi ich maluszek. Znajduje się tam również rozpiska dotycząca zajęć dodatkowych - lekcji angielskiego czy spotkań z logopedą. W przedszkolu organizowane są imprezy okolicznościowe, taki jak wizyta św. Mikołaja, obiad wigilijny, bal karnawałowy czy obchody Międzynarodowego Dnia Mycia Rąk. Fotorelacje z tych wydarzeń publikowane są na stronie internetowej przedszkole.wieliczka.pl.

Dzieci, które uczęszczają do Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie mają zapewnione całodzienne wyżywienie - obejmuje ono pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i zdrowe napoje. W jadłospisie uwzględnione zostają wszelkie zgłoszone przez rodziców alergie i nietolerancje pokarmowe dziecka.

Wyświetleń: 396
Komentarze