Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720708594
Strona www: https://ire.info.pl


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby pomagać przedsiębiorstwom w obniżeniu rachunków za energię elektryczną. Niezależna kadra sprawdzonych doradców pomaga znaleźć tańszy prąd dla firm. Misją instytutu jest to, aby firmy były w stanie znacznie mniej wydawać. W szczególności chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora z codziennym funkcjonowaniem zakładu. Instytut Rozwoju Energetyki ciągle zmienia się na lepsze i dąży do wywalczenia potężnego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz wypracowania sobie statusu jednostki badawczo-rozwojowej.

Możliwe jest zlecenie porównania cen u różnych dostawców - co pozwala płacić mniejsze rachunki za prąd. Zebranie w jednym miejscu dużej ilości ofert, w wyraźny sposób ułatwia wprowadzenie pozytywnych zmian. Umożliwia to bycie oszczędnym i świadomym konsumentem.

W przypadku zmiany dostawcy gazu także ważne jest poznanie wszystkich możliwości. Pomoc eksperta może mieć ogromną wagę, szczególnie dla managerów firm niemających wiedzy w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu często okazują się zaskakująco duże.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka bezproblemowa, jak w przypadku energii elektrycznej. Tutaj - dochodzą nowe czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Wymagana stałość przesyłu i odmienna specyfika warunków umowy, nie przeszkadza pracownikom IRE w sprostaniu takiemu wyzwaniu.

Niewiele ludzi wie, że firma dostarczająca energię zależy od tego, gdzie się żyje. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii również da się zdecydować - skąd mamy „elektryczność” w gniazdku.To naturalne, że olbrzymie firmy wykorzystują dużo energii elektrycznej i niemało za to płacą - w skali półrocza robi się z tego pokaźna suma. Wybór dobrej taryfy dobranej do własnych wymagań może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie ma firma - pozwoli zaoszczędzić.

Specjaliści w zakresie doradztwa energetycznego pomagają dobrać również optymalną instalację fotowoltaiczną, która umożliwi samodzielne produkowanie prądu przez przedsiębiorstwo, co pozwoli generować oszczędności. Pracownicy IRE zajmują się również negocjowaniem najlepszej opcji cenowej, ale i rozwiązywaniem błędów w bieżących umowach klienta.


IRE to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru nowej opcji energetycznej dla różnej wielkości firm. Bezpłatna analiza i aktywna pomoc we wdrożeniu nowych rozwiązań - to tylko nieliczne z powodów, za które doceniany jest Instytut. Każda firma może sporo zyskać!


Wyświetleń: 1818
Komentarze