najtanszegadzety.eu
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-752 Kraków
Ujastek 5B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 346 12 10
Telefon komórkowy: 888 604 104
Strona www: https://najtanszegad...


Ocena: 0

Firma Najtańsze Gadżety z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w produkcji gadżetów reklamowych, ich znakowaniu i dystrybucji. Ofertę kieruje do klientów zainteresowanych zakupem unikalnych materiałów promocyjnych w atrakcyjnej cenie. Współpracuje z przedsiębiorcami, stowarzyszeniami i instytucjami, którym skutecznie pomaga budować pozytywny wizerunek w oczach klientów.

Jako producent gadżetów reklamowych firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Nieustannie doskonali swoje usługi i poszerza asortyment. Dostępne produkty odznaczają się wysoką jakością, są bezpieczne i zgodne z wszystkimi normami europejskimi. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie można wypromować markę i zyskać uznanie w oczach stałych lub potencjalnych klientów, a także partnerów biznesowych.

Oferując gadżety reklamowe, firma proponuje między innymi długopisy, breloki, kubki, torby i słodycze. Bogaty asortyment obejmuje gadżety ekologiczne, nietypowe i ekskluzywne biznesowe. Ważną jego część stanowi odzież reklamowa- robocza, sportowa, dziecięca, dla gastronomii i nie tylko. Czapki, koszulki, bluzy, kurtki czy spodnie dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Na klientów czekają również gadżety z logo firmy.

Zależnie od materiału i preferencji zamawiającego firma stosuje różne techniki nadruku. Posiadając nowoczesne urządzenia, wykonuje nadruki trwałe i odporne na zużycie. Umożliwia personalizację produktów w zakresie barwy, kształtu, materiału i napisu. Służy fachową radą co do wyboru artykułów odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Zapewnia szybką wycenę zamówienia i krótki czas jego realizacji. Stałym klientom i tym, którzy kupują większe ilości produktów, firma proponuje atrakcyjne rabaty.

Dane kontaktowe:
Najtańsze Gadżety Ujastek 5B, 31-752 Kraków,
tel. 888 604 104, 13 346 12 10 bok@najtanszegadzety.eu

Wyświetleń: 399
Komentarze