GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...


Ocena: 0

Go Repair to punkt serwisu telefonów oraz laptopów najbardziej znanych marek. To adres, gdzie dobrze jest się zgłosić z problemem utopionego smartfonu. Również tablety można skutecznie serwisować w Go Repair. Pomoc fachowców jest niezwykle cenna w przypadku nieprawidłowego włączania się sprzętu. Serwisanci Go Repair okażą wsparcie gdy wystąpią kłopoty z ładowaniem - najczęstszym powodem serwisu laptopów.

Ciekawa strona firmowa

Firma Go Repair posiada na interesującym blogu firmowym mnóstwo ciekawych treści. Dają one przyjazne dla posiadaczy urządzeń odpowiedzi dotyczące użytkowania telefonów i problemów, jakie często w nich pojawiają się znienacka. Można dowiedzieć się jak pozbyć się w bezpieczny sposób z laptopa zanieczyszczeń, które każdego dnia się na jego powierzchni gromadzą.

Nie tylko znane marki...

Go Repair trudni się serwisem pogwarancyjnym smartfonów i notebooków znanych firm takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo i Apple. Pracownicy mają do czynienia z ze sprzętem elektronicznym od pewnego czasu - mają więc spore obycie w tym obszarze. Oprócz tego w dalszym ciągu zdobywają wiedzę w wielu obszarach. Niedawno wypuszczone na rynek modele są, przez ekipę Go Repair, też są dobrze poznane.

Wygodna wysyłka do serwisu

Serwis urządzenia w Go Repair daje możliwość, by mieć status naprawy bez przerwy aktualizowane. Oddanie swojego tabletu do przeglądu może dać się zrealizować bez opuszczania domu i w wygodny sposób - wystarczy zaznaczyć tę opcję, zapakować tak jak należy sprzęt i wręczyć pracownikowi firmy kurierskiej. Warto wiedzieć, że serwis przed wysyłką sprawnego smartfonu zawsze je testuje. Daje to większą pewność, że naprawa się udała. W razie jakichkolwiek pytań, warto kontaktować się z firmą telefonicznie albo mailowo. Pracownicy otwarci są na wszelkie pytania dotyczące naprawy sprzętu - jednak rzecz jasna nie są w stanie zdiagnozować usterki przez Internet czy w czasie samej rozmowy.

Wyświetleń: 403
Komentarze