PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692 072 288
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Ponieważ aż 89% właścicieli małych firm uważa swoją witrynę za kluczowe narzędzie marketingowe, ważne jest, aby mieć profesjonalnie wyglądającą witrynę. Ale jak uzyskać profesjonalne zdjęcia swojej przestrzeni, jeśli jedyny fotograf, którego znasz, nie robi zdjęć firm? Na szczęście Pix Agency szereg przystępnych cenowo rozwiązań z zakresu fotografii biznesowej, które pomogą Ci stworzyć żywe obrazy do Twojej witryny internetowej i mediów społecznościowych.

Pix Agency jest agencją fotograficzną zajmującą się fotografią biznesową. Specjalizuje się w unikalnych, spersonalizowanych zdjęciach biznesowych. Mamy ponad 5-letnie doświadczenie w tej dziedzinie i potrafimy tworzyć zdjęcia, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. W czasach, gdy większość ludzi robi zdjęcia biznesowe telefonem, ważne jest, aby obrazy wysokiej jakości uzupełniały Twoją markę!

Zdjęcia firmowe są niezbędne w każdej firmie. Branding, marketing, networking i nie tylko… wymagają fotografii. Skontaktuj się z Pix Agency i zamów sesję dla Twojej firmy. Zdjęcia będą wysokiej jakości, edytowane i retuszowane według potrzeb, wykonane w oświetleniu studyjnym i dostępne w wybranym przez Ciebie tle. Można wykonać je również w firmie, by podkreślić jeszcze bardziej znaczenie tego miejsca.

Pix Agency stworzy niestandardową sesję zdjęciową dopasowaną do Twoich potrzeb i dostarczy zdjęcia w umówionym terminie. Jeśli chodzi o uchwycenie pracowników Twojej firmy w naturalnych pozach i pokazanie ich profesjonalizmu, nie ma nikogo lepszego niż. Zespół fotografów Pix Agency. Zapewnia wysokiej jakości i niedrogie usługi fotograficzne i filmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy wszystkie zawiłości profesjonalnej fotografii. Warto skontaktować się z firmą poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie.

Wyświetleń: 305
Komentarze