Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65
E-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0
Kancelaria adwokacka Nartowski i Trojanowska jest prężnie działającą na rynku spółką, prowadzoną przez doświadczonych adwokatów posiadającą szeroki zakres wiedzy w dziedzinie prawa.

Kancelaria adwokacka posiada swą siedzibę w Krakowie. Mimo to adwokaci świadczą usługi prawne na terenie całego kraju. Szeroki zakres działalności kancelarii pozwala na pozyskanie klientom wiedzy w każdej dziedzinie życia. Adwokaci wspierają klientów w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, karnego, rodzinnego i gospodarczego.
Wśród usług świadczonych przez adwokatów można znaleźć m.in.: sporządzanie i analizę umów, reprezentację klientów przed organami prawa czy asystę w czynnościach notarialnych. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy adwokaci współpracują z klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi. Pomagają przejść przez trudny proces, jakim jest rozwód czy podział spadku po śmierci bliskiej osoby. Z kolei osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą mogą zasięgnąć porady w zakresie rejestracji spółki, otwierania rachunku bankowego czy reprezentacji spółki przed właściwymi organami działalności publicznej.

Kancelaria adwokacka współpracuje z wieloma tłumaczami pochodzącymi z różnych rejonów Europy. Wśród nich są tłumacze z Niemiec, Węgier, Francji, Anglii i Włoch. Dzięki takim działaniom klienci potrzebujący pomocy w tłumaczeniu dokumentacji czy też kontakcie z obcokrajowcami otrzymają należne im wsparcie. Kancelaria adwokacka daje szansę współpracy również osobom anglojęzycznym poprzez prowadzenie porad prawnych w języku angielskim.

Jeżeli więc potrzebujecie Państwo fachowej porady prawnej, kancelaria adwokacka udostępnia wszystkim zainteresowanym numery telefonów:
+48 12 631 08 65 lub +48 12 631 08 75
Istnieje również możliwość przedstawienia swego problemu w wiadomości wysłanej na skrzynkę pocztową:
kancelaria@ntadwokaci.pl.
Wyświetleń: 409
Komentarze