Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0

Firmy, organizacje i samorządy chcące zlecić opracowanie norm zarządzania jakością mogą skorzystać z oferty Grupy Doradczej Qualitas. Siedziba firmy znajduje się w Łańcucie na Podkarpaciu, ale ze względu na charakter usług związanych ze szkoleniami w organizacjach, z jej usług mogą korzystać firmy z całej Polski. Grupa Doradcza Qualitas oferuje szkolenia otwarte i zamknięte dla firm, a także kursy wewnętrzne, na których w przystępny sposób przedstawiona jest procedura ubiegania się o certyfikat jakości. Trenerzy najpierw przeprowadzają audyt, pokazując jakie zmiany należy wprowadzić, aby firma mogła przestrzegać określonych procedur, spełniać kryteria i w końcu otrzymać niezbędny certyfikat.

Systemy, w których firma się specjalizuje, to wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001, systemu zarządzania środowiskowego 14001, systemów bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa żywności oraz bezpieczeństwa składników żywności. Dzięki współpracy z Grupą Doradczą Qualitas klienci mogą otrzymać wsparcie w takich obszarach jak analiza zagrożeń, krytyczne punkty kontroli oraz wdrożenie standardów sieci handlowej, które są nieodzownie związane z produktami zdrowotnymi i ich opakowaniami. Firma może wiele zyskać z wdrożenia norm - nie tylko mowa o korzyściach ekonomicznych. Również zaufanie klientów względem firmy może zmienić się na korzyść.

Od ekspertów Grupy Doradczej Qualitas można dowiedzieć się, jak wdrożyć system zarządzania jakością i jak zrobić to samodzielnie. Oferują oni szkolenia tematyczne dla osób chcących zostać pełnomocnikami lub wewnętrznymi audytorami jakości, a także kompleksowe kursy z zakresu wdrażania standardów bezpieczeństwa żywności (BRC/IFS, HACCP). Wiedza przekazywana jest w sposób praktyczny, na podstawie studiów przypadków z bogatego doświadczenia trenerów Qualitas.

Wyświetleń: 340
Komentarze