FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 531753590
Strona www: https://www.fitkick....


Ocena: 0

Sprawność ruchowa jest niezbędna każdemu. Rzutuje na samopoczucie i stan organizmu. Żaden człowiek nie powinien nieustannie utrzymywać jednej postawy - przykładowo siedzącej. Z tego powodu pracujący w biurach powinni dbać uprawiać sport regularnie. To pozwoli im zachowanie harmonii fizyczności i ducha. Niedobór ruchu i złe nawyki związane z jedzeniem mogą być krokiem do nadwagi. To znowuż może być przyczyną kłopotów zdrowotnych. Warto zapisać się na wizytę u trenera personalnego FitKick, on zmotywuje nas do poprawy nawyków i wprowadzi nieco ruchu do naszego kalendarza.

Trener personalny FitKick zachęca do troski o zdrowy wygląd organizmu. Zazwyczaj ograniczają przekonania, że nie damy rady. Nie trenujemy systematycznie, ponieważ brakuje impulsu, jaki zwiększyłby motywację. Nie potrafimy dawać sobie dążeń poza pracą. Trener personalny wesprze w uzyskaniu wyglądu o jakim nawet nie śniliśmy i oprócz tego trening, który na stałe dołączy do planu dnia.

Cykliczne aktywności to ważny element celu. FitKick dopasuje typ do potrzeb i predyspozycji zainteresowanego. Aktywność ruchowa powinna dać poczucie szczęścia, bo aktywuje hormon szczęścia. Artur Caba zaczyna pracę od rozmowy z osobą, która do trenera personalnego przychodzi. Analizuje fakty o sytuacji zdrowotnej i przyzwyczajeniach. Ważne jest, by wysiłek fizyczny dopasować indywidualnie. Niejednorodne są potrzeby - niektórzy chcą zrzucić kilogramy drudzy kształtować ciało.

To co jemy jest również niebagatelne, gdy chcemy mieć szczupłą sylwetkę i dobry nastrój. FitKick opracowuje jadłospisy dostosowane do konkretnego człowieka. Połączenie diety i ćwiczeń potrafi dawać świetne rezultaty. Trener personalny oferuje wsparcie w polepszeniu sposobu odżywiania. Zrzucanie wagi stanie się efektywne i bezpieczne. Skontaktujesz się z nim przez stronę www albo telefonicznie.


Wyświetleń: 1817
Komentarze